«

»

Bleskovka: Je toto Nokia s Windows Phone 8 a fotoaparátem PureView?

Na MWC v Barceloně představila Nokia nástupce modelu N8, Nokia 808 Pureview. Nyní však na povrch vyplouvají informace o tom, že fotoaparát, který má tento fotografický velikán dostane další generace telefonů s Windows Phone 8.To by znamenalo, že telefony Nokia s nejnovější ohlášenou aktualizací by mohli fotit až v rozlišení 41MPx a to není málo. Možná se ptáte k čemu 41MPx. Na to je jednoduchá odpověď. Takto vysoké rozlišení je náhrada optického zoomu, díky čemuž zachytí i velmi malé detaily. Kdyby Nokia použila optický zoom tak by to mělo za následek horší osvětlení CCD čipu a také je viditelnější roztřesení.

Nokia s Windows Phone 8?

Telefon vyobrazený na obrázku níže, by měl obsahovat již zmíněný 41MPx fotoaparát PureView s optikou Carl Zeiss a možností natáčet 1080p video, Windows Phone 8 (všimněte si nového loga), dvou-jádrový procesor Qualcomm QSD8960 Pro s frekvencí 1,5GHz, grafický akcelerátor Adreno 320 a displej s úhlopříčkou 4,3″ rozlišením, HD rozlišením.

Windows Phone 8 Nokia s novým logem

My se velice těšíme na telefony s Windows Phone 8 a zároveň technoligií PureView. Windows Phone 8 Apollo bude vydán na konci letošního roku.

ZDROJ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm + devět =